Manzara Adalar

Dingin ve keyifli bir yaşam

Lokasyon: Kartal, İstanbul

Mimari Tasarım: Perkins Eastman

www.manzaraadalar.com.tr

İstanbul Anadolu yakasının en güzel ve değerli lokasyonlarından birinde yer alan Manzara Adalar dingin ve keyifli bir yaşam sunmaktadır.

İstanbul Kartal’da yükselmekte olan ve dünyaca tanınmış mimarlık firması Perkins Eastman imzalı Manzara Adalar, üçü konut ikisi ofis ünitelerinden oluşan toplam beş blok ve bu yaşam merkezinin kusursuzluğuna katkı sunacak olan ticari üniteleri buluşturan karma bir projedir. İş GYO’nun yatırım bölgesi olarak seçmiş olduğu, gelişen ve bir o kadar da gelişme potansiyeli barındıran Kartal İlçesi, Anadolu yakasının en güzel ve değerli lokasyonlarından biridir.

Denize 1,5 km mesafede, göz alıcı adalar manzarasına nazır yükselen Manzara Adalar projesi, karayolu, raylı sistem, hava ve deniz yolu ulaşım ağının kalbinde merkezi bir konumda yer almaktadır. 1+0 dan 5+1’e kadar farklı daire tiplerinin sunulduğu 975 ünite ile ofis ve ticari ünitelerden oluşmaktadır.

Manzara Adalar, lokasyonu itibarıyla arz ettiği yüksek yatırım değerinin yanı sıra, İstanbul’un kalbinde huzurlu bir hayatın kapılarını açmaktadır. D-100 karayoluna 4 dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne 22 dakika, FSM Köprüsü’ne 25 dakika mesafede bulunan Manzara Adalar, proje aynı zamanda ilçedeki hastane, adliye, üniversiteler, tren istasyonu ve metro durağı gibi kritik noktalara da yakın olmakla beraber Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise sadece 19 km uzaklıktadır. Proje kapalı/açık yüzme havuzu, açık çocuk havuzu, yansıma havuzları ve yürüyüş parkurları, fitness center, SPA alanı, hobi odaları, çocuk kulübü ve çok amaçlı spor kompleksi ile dingin ve keyifli bir yaşam sunmaktadır.

2015 yılında Sign of the City Ödülleri kapsamında “En İyi Pazarlama Kampanyası” kategorisinde “Premium Proje” seçilen Manzara Adalar 2016 yılında ise “En iyi Rezidans” ve “ En İyi Karma Kullanımlı Proje” kategorilerinde premium proje olurken, “En İyi Çok Katlı Konut” kategorisinde ödüle layık görülmüştür.Ayrıca Manzara Adalar konut blokları Gold Leed, ofis blokları ise Platinum Leed sertifikasına sahiptir.