Olanaklar

Kule Çarşı
Çalışanlar ve ziyaretçilerin alışveriş yaptıkları, öğle ve akşam yemeği zamanlarını değerlendirdikleri, günlük ihtiyaçlar düşünülerek oluşturulan mağaza-restoran/kafe karması ile hızlı ve keyifli bir alışverişin yanında dinlenme olanağının da sağlandığı butik bir alışveriş merkezidir.

Kadın ve erkek hazır giyimden, kuaföre; yerli ve yabancı restoranlardan, kafelere; kitap ve müzik marketten, kuru temizlemeciye; marketten, eczane ve oto yıkamaya kadar birçok hizmet noktasını içinde bulunduran Kule Çarşı, açıldığı 2000 yılından beri bölgenin önemli noktalarından biri haline gelmiştir.
Markalarımız
AKIN SAATÇİ POLESTAR PİLATES
BONISSIMO CAFE
CAFE KEYF
CAFE NERO
CARREFOUR EXPRESS
ELEMENT OF FOOD
ERZURUM CAĞ KEBABI
GEN BUTİK
GÖZLÜKEVİ
HUB
KUAFÖR RAMAZAN ÖZ
LEVENT BAL ECZANESİ
LEVENT KAFE
RICOCCO PREMIUM COFFEE SERVICE
RYO-TEI ITS ME
TAPTAZE
TARİHİ YARIMADA TAVUKÇUSU
TAVACI AYDIN USTA
T. İŞ BANKASI - GİRİŞİMCİLİK ŞUBESİ
WORK UP
Kuruluşundan bu yana toplumsal sorumluluklarını ön planda tutan İş Bankası, müzik ve sahne sanatları alanındaki faaliyetlerini İş Sanat çatısı altında gerçekleştiriyor. 2000 yılında İstanbul’un kültür sanat hayatına katılan İş Sanat Konser Salonu, gerçekleştirdiği etkinliklerle kısa sürede Türkiye’nin en saygın kültür sanat merkezleri arasındaki yerini aldı. Türk sanatçılarla dünyaca ünlü usta sanatçılar ve toplulukları bir araya getirerek özgün projeler geliştiren İş Sanat, klasik müzik, caz ve dünya müziğinin en seçkin yıldızları ile çocuk oyunları, dans gösterileri ve edebiyatımızın usta yazarlarının şiir ve hikâye dinletilerine de ev sahipliği yapıyor. www.issanat.com.tr

Teknik Özellikler

Yenilenen Özellikler
Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemi yenilenmiştir - 4 Borulu Fan Coil
4 Borulu Fan-Coil sistemi ile, eş zamanlı ısıtma ve soğutma yapılabilmektedir. Özellikle geçiş mevsimlerinde istenilen konfor sağlanmakta olup, yaz kış dönüşümü yapılmasına gerek yoktur. Verimliliği yüksek, işletme masrafları düşüktür, mahaller bağımsız kontrol edilebilmektedir.
Elektrik – mekanik altyapı yenilenmiştir
Lobby ve kat holleri yenilenmiştir