Yatırımcı Bilgisi

T. İş Bankası A.Ş.'nin lider sermayedarlığıyla kurulan Şirketimiz, tabi olduğu mevzuat kapsamında gayrimenkullere, gayrimenkul projelerine, gayrimenkule dayalı haklara ve para ve sermaye piyasası araçlarına yatırım yapmaktadır. Mevcut yatırım portföyümüz ağırlıklı olarak gayrimenkul, gayrimenkul projeleri ve arsa yatırımlarından oluşmakta olup, ülkenin farklı şehirlerindeki ofis, perakende ve otel yatırımlarıyla portföyünü tür ve bölge bazında çeşitlendiren Şirketimiz, nitelikli gayrimenkul portföyünden elde ettiği gelirler ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirketimiz, gerek gayrimenkullerindeki kiracılara, gerekse satışını yaptığı gayrimenkullerin kullanıcılarına nitelikli ürünler ve projeler sunmak için çalışmakta ve pay sahiplerine en yüksek katma değeri sağlamayı hedeflemektedir.

Güçlü sermaye yapısı ve güvenilir marka değerine sahip Şirketimiz, her biri faaliyetlerini yakından ilgilendiren alanlarda gerekli bilgi ve tecrübeye sahip üyelerden oluşan yönetim kurulu tarafından yönetilmektedir. Yönetim kurulunun oluşturulmasında kurumsal yönetim ilkeleri başta olmak üzere, ilgili tüm düzenlemelerde yer alan hususlara uyum gözetilmekte olup, 9 üyeden oluşan Yönetim Kurulu’nda, 3 bağımsız üye bulunmaktadır.

İçeriğini görüntülemek ve yazıcı çıktısını almak için Acrobat Reader yazılımı gereklidir. Eğer bilgisayarınızda bahsi geçen yazılım yüklü değilse aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

Acrobat Reader Yazılımını İndir